Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Dobrocin - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

6 250 000 zł4 000 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:76 100 m²

Warmia -mazury-zespół pałacowo-parkowy -inwestycja! Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej na Warmii i Mazurach w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dworek Mostkowo

Mostkowo(Dobrocin + 21 km)

900 000 zł203 m² 4 433,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronną część domu o powierzchni ok. 203 m , położoną w miejscowości Mostkowo, na dużej działce o powierzchni 2400 m (24 ary).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubachów

Lubachów(Dobrocin + 20 km)

990 000 zł203 m² 4 876,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony w cichym, zielonym zakątku Lubachowa, kilka kilometrów od Świdnicy. Parter obejmuje: - duży salon z kominkiem, przechodzący w jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sobótka(Dobrocin + 19 km)

1 100 000 zł143,76 m² 7 651,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Sobótce - widok na Ślężę Przestronny lokal w zabudowie szeregowej o powierzchni 143,53 m2, położony w kameralnej inwestycji przy ul. Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Sudecka

Kraszowice,Świdnica(Dobrocin + 21 km)

750 000 zł98,19 m² 7 638,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Komfortowy dom (1/4) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka! Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Świdnica

Kraszowice,Świdnica(Dobrocin + 21 km)

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej oko 115 m + ok. 20 m poddasza do zagospodarowania z udziałem w działce gruntu w Świdnicy. Dopłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pieszyce

Pieszyce(Dobrocin + 10 km)

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne do własnej adaptacji na dom i części użytkowe Lokalizacja: pieszyce Działka: o powierzchni około 15 arów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Śląskiej

Świdnica(Dobrocin + 21 km)

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Świdnica

Młodych,Świdnica(Dobrocin + 21 km)

1 111 111 zł123,90 m² 8 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bliźniak dwulokalowy w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Świdnicy - Słotwina - ostatni! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gulbity

Gulbity(Dobrocin + 10 km)

1 750 000 zł440,06 m² 3 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 169 m²

Ważne! Informacja kluczowa: cena 1 900 000 zł dotyczy zakupu połowy ośrodka wypoczynkowego. Kompleks składa się z dwóch odrębnych działek, na każdej posadowione są dwa domy wolnostojące, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grodziszcze

Grodziszcze(Dobrocin + 13 km)

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:439 m²

Na sprzedaż oferuję wolnostojaca nieruchomość o powierzchni użytkowej 100 m2 zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Grodziszcze. Posadowiana na działce 432m Składającą się z: parter. -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Dobrocin

Dobrocin,dolnośląskie

3 000 000 zł3 554 m² 844,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:225 929 m²

Wspaniała posiadłość 18-wieczny pałac wraz z rozległym parkiem i budynkami gospodarczymi. Pałac ma łączną powierzchnie 3 554,50 m2, na które składa się z 122 pomieszczeń.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij